Yagmurlar

Hayat, fırtınanın geçmesini beklemek degil ,yagmurda dans etmesini ögrenmektir...  Etsy de milyonlarca ürün arasında gezerken,böyle bir yazı  görünce yüzümde kocaman bir tesebbüm oluştu..

Yagmuru sevmeyen var mı? Ee bu güzellikleri gördükten sonra eminim fikriniz biraz değişecek..

Bulut ve yagmur küpesi

Tam ekran yakalama 26.10.2010 225644.bmp 

Pembe yagmur mobile 

Tam ekran yakalama 26.10.2010 225702.bmp 

Yagmur Çizimi 

Tam ekran yakalama 26.10.2010 231031.bmp 

Bebek Bodysi 

Tam ekran yakalama 26.10.2010 225727.bmp 

Editör: Sabahnur


Trend:Pas Rengi

Tam ekran yakalama 11.08.2010 095020.bmp 1. Küpe

2.Vintage Ayakkabılar

3.Oyuncak At

4.Keçe Kurt

5.Not Kartları

6.Küçük Çanta

Henüz sonbahara girmedik ama Etsy'de hep bir iki ay oncesinden yeni ürünler dükkanlarda yerini alır. Şu sıralar,sonbahar,okul,ekin toplama gibi bir cok konuda yeni ürünler çıkmaya başladı. Bunların yanı sıra renk olarak da gri ve pas rengi dedigimiz kırmızı/kahve rengi populer..

Seçtiklerimiz dışında bu renkte ürünleri görmek için tıklayınız.


Matruşka

littleredcaboose

Oturma odasına kütüphane yaptırınca 2 matruşka setini da raflara dizmiştim. Şimdi tüm evi elimden gelse matruşkalarla donatmak istiyorum. İşte ilham kaynaklarımdan bazıları:

haciendo el indio

alisamiller

ravenhill

mysongbird

handyjan

gypsyandtwink

devilishgrin

elizabethhurley

hippyofdoom


girlsdayout


Etsy'deki T ürkiye

Etsy el emeğini internet üzerinden satışa sunmak isteyen herkesin kayıt olup pazarlayabileceği bir internet sitesi. Dünyanın pek çok ülkesinden farklı sanatlarla uğraşan insanlar yaptıklarını bu site aracılığıyla satışa sunuyorlar. El emeğinin tüketim mallarıyla savaşında önemli payı olabilecek bu siteye Türkiye'den katılanları araştırdık. İşte hem yaptıkları hem de hikayeleriyle bizi hem şaşırtıp hem de ilgimizi çekenler: Star of the East, Marmaris'te yaşayan bir Hollandalı. Ülkesinde inşaat mühendisliği yaparken geçirdiği bir kaza sonucu mesleğini devam ettiremez hale gelince kızı ile birlikte Türkiye'ye taşınıyor ve takı tasarımları yapmaya başlıyor. Deniz kestaneleri ile yaptığı kolyeleri biz çok sevdik. HeliS ise İstanbul'da yaşayan seramik eğitimi almış Finlandiyalı ve kendi deyimiyle küçük şeyler yapmaktan hoşlanıyor. Küçük defterler, takılar ve heykeller satıyor. Studio Karma, 3 kızı olan bir annenin takı dükkanı. Tsarımlarında 4 farklı elin dokunuşu hissediliyor. Yün, kumaş, keçe ve cam kullanarak özgün tasarımlara imza atıyor. Rose Deniz, Amerika'da resim eğitimi alıp Türkiye'ye dönünce tekstille uğraşmaya başlayan bir anne. Özel tasarım çantalar ve yine tekstil kullanarak hazırladığı kartlar var dükkanında. Son dönemde dikkatimizi çeken Pukka Living sitesindeki resimler de kendisine ait. Pınar Hakim, aslında bir arkeolog ancak boş zamanlarında antikalar ve takı tasarımı ile uğraşıyor. Siz de Etsy'de kendi ürünlerinizi satmak isterseniz siteye üye olabilirsiniz. Eğer Etsy'de bir dükkanınız varsa ve bizi haberdar etmek isterseniz info@ kirmiziminder.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.