Mavi Yaşamlar

Brighton

Dün gece evde iki minikle sıkılırken ani bir karar alıp kitapçıya gittik. Pek çok yerli ve yabancı ev dergisini toplayıp geldik eve. "Ama iş için bunlar!" diye diye... O dergilerden living etc. ingiliz baskısını karıştırırken gördüm bu evi. Dergiyi hemen kenara koyup paylaşmaya karar verdim. Bu fotoğraflar bende banyoyu kırıp mavi fayans döşeme, kızımın mobilyalarını da pembeye boyama hissi uyandırıyor... En azından evimin duvarları şimdilik olduğu gibi kalabilir.


Diamantini & Domeniconi

Diamantini & Domeniconi saatlerini birkaç aydır yabancı dergilerde görüyor, her ne kadar beğensek de Türkiye'de bulunamayacağını düşünerek Kırmızı Minder'de yer vermiyorduk. Ancak yanılmışız! Diamantini & Domeniconi saatlerini (bizim çok sevdiğimiz kelebekler de dahil olmak üzere) Nuxx mağazalarında bulabilirsiniz.

E şsiz Zamanların Saati: Klock

Tuba Kadıoğlu, reklamcı iken kendi markasını yaratma sevdasının peşinden gidenlerden. "Her tasarımcının fark yaratabildiği bir ürünle uğraşması gerek. Benim fark yaratabildiğim ürün bu" diyerek eskiden beri koleksiyonunu yaptığı saatlere yönelmiş Kadıoğlu. K?lock; Frames, Trendy, Ottoman, Singles&Couples, Colors, Modern, Child?s Play, Limited Edition ve Urban koleksiyonları ile farklı zevklere hitap eden tasarımlarının tamamını el yapımı olarak Türkiye'de üretirken bir yandan da her eve, her zevke, her bütçeye uygun bir duvar saati yaratmayı hedefliyor.