Çocuklara Bayram Hediyeleri

Km1

Her bayram sonrasında bir dahaki bayrama yeğenlerime ve çocuklarıma çok güzel hazırlıklar yapmanın hayallerini kurar dururum. Ama bu hayallerimi gerçekleştirmek hep son dakikalara kaldığı için bir türlü başarılı olamam. Bu sene hazırlıklarıma bu sebeplerle erken başlamaya karar verdim. Aylar önce English Home'da üstteki keseleri görünce 4 tane alıp sakladım. Bayrama yakın içlerine şeker ve bayram harçlıklarını doldurdum.

Km4

Şekerlerle beraber her birine özel kitaplar aldım. 10 yaşını dolduran ve bilime meraklı yeğenim Meryem'e NTV'nin "Sor bakalım" serisini aldım.

Km3

Resime meraklı 5,5 yaşındaki kızım Ayşe İkbal''e Düşle ve Çiz serisini aldım.

Km2

3 yaşındaki yeğenim Fatıma ve 2 yaşındaki oğlum Mus'ab'a ise boyama kitapları aldım. İnşallah kurban bayramına da bu şekilde önceden hazırlıklı girebilmeyi hayal ediyorum şimdilerde...


Yvestown Kitabı

Yvestownbook

Beyaz duvarlar ve renkli aksesuarlarla bezeli İskandinav stili evleri sevenlerdenseniz favori bloglarmızdan Yvestown'ın yeni kitabına bakmaktan keyif alacağınız kesin. Eski evinin fotoğraflarıyla dolu bu 42 sayfalık kitabın ilk 15 sayfasına buradan bakabilirsiniz.