Çocuğunuzu Geniz eti / Bademcik Ameliyatına Hazırlamak
Tuvalden Gerçeğe: Doris Joa; Purple Tulip

Çocuklar için Yaz Tatilinde Yapılacaklar

 Okullar tatil olduğuna göre çocuklarınız için büyük bir rahatlık başladı demektir. Özgürlüğün tadını çıkarmaya başladıkları bugünlerde dolu dolu bir tatil geçirmeleri için yapılabilecekler listesi oluşturduk. İşte Kırmızı Minder ekibinin listesi:

1- Yaz okulları çocuklarınızın bedenen ve zihnen gelişimini sağlayarak, tatil zamanlarını dolu dolu geçirmelerini sağlar.

2- Haftalık sinema keyfi yapın! Vizyona giren animasyonları, çocuk filmlerini takip edip hem çocuğunuzu hem de kendinizi eğlendirin..

23-Çocuğunuz yazın temsilcisi olan havuz ve denizin tadını çıkarsın..Doya doya yüzdüm, tatilin tadını çıkardım diyebilsin!

3
4- Tatilin ilk günlerinde günlerini boş geçirmek isteyen çocuklarımız, bir zaman sonra sıkılacaklar. O aşamada çocuklarınızın ders hayatını devreye sokun..Konu tekrarlarını, test çözümlerini eğlenceli ders işleyişine döndürün, onlarda bundan zevk alsınlar..

5-Bilgisayar başında fazlasıyla vakit geçirecek çocuklarınızı yararlı, bilgilendirici sitelere yönlendirin..Hem eğlensin, hem bilgilensin.. 

6-Yaşadığınız şehrin kültürel güzelliklerini çocuğunuzla yaşayın..Gezilebilecek, görülebilecek yerleri keşfederek çocuğunuza kültür gelişimini sağlamış olursunuz..

5
7-Akraba ziyaretleri yaparak, aile ilişkilerinizi yaz tatilinde daha eğlenceli hale getirin..

8- Birlikte alışverişe çıkın..Bir gün çocuğunuzu ödüllendirin ve istediklerini alın..

Comments