Pinterest'ten Seçmeler: Fincan Aşkı
Gelecekte Bir Gün: Moda Atölyesi

Annelerle Kahvaltı

Annelerle_kahvalti

Anneliklerini ve dostluklarını çok sevdiğim 2 arkadaşımı kahvaltıya davet ettim bu hafta... Her şeyi bir önceki akşam hazırlarım diye planlarken grip olunca hazırlıklarım son 2 saate kaldı. Sodalı poğaça + pudingli kek ile ama en önemlisi de onca yolu kalkıp gelen arkadaşlarımın sohbetleri eşliğinde çok güzel bir gün geçirdim. İşte dekorasyona ait detaylar... (kuru çiçekler boyner evde)

Birdie_plate

Kuş figürlü peçetelikleri, desenli peçetelerle hoş durmayacağı için çatal-kaşık tutucu olarak kullandım. Tabakları Esse'nin indiriminden en sona kalanlardan almıştım.

Recel

Reçellikleri 4 yıl önce almıştım, dolapların arkasında bulup geçen sene aldığım kaşıklar ve bu yıl aldığım servis sepeti ile birleştirdim.

Birdie

Melda'nın hediyesi kuş şekilli sürahi bu sofraya çok güzel uydu.

Breakfast_platter

Kahvaltı seti (Linens'in indirimden aldım)

Dired_fruit

Kase setini geçen sene, etsy'deki türk seramik sanatçısı Hilal hanım'ın dükkanı new moon studio'dan almıştım.

Napkin

Peçetelerim arasında bunları bulunca çok sevindim.

For_tea

Çaya koymak için karanfil ve çubuk tarçın

Milk_cookies

Sütle beraber servis ettiğim damla çikolatalı kurabiyeler, fikri pinterest'te görünce çok sevmiştim. Kurabiyelere bıçakla delik açıp pipetleri geçirdim. Bu vesileyle epey süt içmiş olduk.

Fruit_pizza

Lotus'un kurabiyeleri eşliğinde ikram ettiğim meyveler

Momgift

Arkadaşlarımın diş kirası; mumluklarla beraber bir kavanoza uzun kibritler doldurdum, üzerine kurdele ile "canım arkadaşım hayatımı aydınlattığın için teşekkürler!" notu iliştirdim. Aynısını annenize göre de uyarlayabilirsiniz. (fikir pinterest'ten, cici kurdele sabahnur'un hediyesi)

Comments