Pinterest'ten Seçmeler: Neon
Uyumlu Renkler: Mor ve Yeşil

Vücut Tipinize Uygun Kıyafet Seçimi: Kum Saati

Vücut tipinize uygun nasıl giyinilir? tüyolarında bu haftadaki vücut tipimiz; Kum Saati!

Üst beden ölçüleriniz alt beden ölçülerinizden daha büyükse Kum Saati vücut tipiniz var demektir. Yapmanız gereken şey sekiz şeklini yumuşatıp daha uzun görünmeyi sağlamak. Sizin için bu hafta ki önerilerimiz: (üzerlerine tıklayarak ait oldukları internet sitesine gidebilirsiniz...)

  • Bel kısmınızı ön plana çıkarın! Bunun için genellikle tek parça kıyafetler tercih etmemeniz gerekmektedir. Etek ve pantolonlarınızı yüksek belli tercih ederseniz ince belinizi vurgulamış olursunuz..

8

  • Diagonal, anvelop elbiseler vücudunuzun üst ve alt kısmında zıtlık yaratarak ince belinizi vurgulayacak ve daha uzun gözükmesini sağlayacaktır.

3

2

  • Çok klasik bir tarz olan kalem etek, aslında kum saati bedene sahip kadınlara uygun bir model..Bele oturan kalem eteğinizi şık bir kemerle kombine edip, dökümlü bir bluzla giyebilirsiniz.

4

5

  • Bel kısmı oturan tek düğmeli ceketler tam size göre.. 

6

  • Üst parçalarınızı seçerken açık ve canlı renkler tercih etmelisiniz ki üst-alt dengenizi sağlasın. Aynı zamanda düşük omuzlu modelleri en iyi taşıyacak vücut tipi size ait.

7

 

  • Kemeri ve kemerli modelleri taşıyabilecek en iyi vücut tipi size ait! Bu detaydan faydalanın ve kemeri kıyafetlerinizde kullanın. 

8
Elma tipi vücutlar için buraya, armut tipi vücutlar için buraya tıklayabilirsiniz.

Comments