Pinterest'ten Seçmeler: Çiçeksi Etkiler
Kalem & Kağıt Severlere

Anneme Doğum Günü Hediye Setim

Dün annemin doğum günüydü. Teyzemin hazırladığı muhteşem bir sofra eşliğinde ona hayatında ilk kez sürpriz bir doğum günü düzenledik. Teyzemin sofrasını Portakal Ağacı'na yazacağım inşallah. Benim dün annem için hazırladıklarımı merak ederseniz:

Mumgift1

Etsy'de sık sık gördüğüm kalpli ağaçlardan bir benzerini hazırladım önce. İnternette kalpli bir ağaç bulup grafik programında, arkasına bir desen ekledim, dallarına torunlarının isimlerini ve mesajlarını yazdım ve Paşabahçe'nin çerçevesine koydum. (internette heart tree yazıp beyaz bir kalemle de yazabilirsiniz isimleri)

Mumgift2

Annemden yıllarca kendisini büyüten halasının anektodlarını dinledim. Resmiye hala, sahne ve oyuncular değişse de yıllar içinde hala aynı şekilde yaşananan olaylara dair öyle değerli kıymetli bilgiler vermişki anneme. Kadınlık, eşlik ve hayata dair bu anektodları "keşke not alsaymışım" derdi annem. Ben de kendi torunlarına kendi bilgilerini aktarması için bir defter aldım. Okumayı ve yazmayı çok seven annem inşallah paylaşacak hazinesini kızlarımızla...

Mumgift3

Annemin sevdiği bir başka alan düzenlilik, aylar önce bir gazetede bu çanta içi düzenleyicileri görüp nerede satılıyor olabileceklerini konuşmuştuk. 

Mumgift4

Son oalrak, bir kart ekledim. "Annecim doğum günün kutlu olsun. Herkesin senin gibi bir anneye sahip olması lazım, ama görünen o ki senin eşin benzerin yok" yazıyor kartta... 

Comments