Oyuncak Odası
Peçetelik, peçetelik...

Perdeli Ranzalar

Perdeliranza

Geçen sene Kırmızı Minder'e ara verdiğimde hayatımın en sıkıcı dönemlerinden birinin ortasındaydım. Bütün enerjimi yitirmiş, elimde avucumda kalan azıcık enerjiyi de nasıl kullanacağımı bilemez haldeydim. Allah'tan o halden kısa sürede kurtuldum ama hem bebeğimin dünyaya geliş serüveni hem de benim dekore edecek çok fazla bir yere sahip olmayışım dönüşümü geciktirdi.

Artık Kırmızı Minder ve Portakal Ağacı olarak büyük bir ofiste orta karar bir çalışma alanım ve birkaç ay içinde dekorasyon fikirleriyle boğabileceğim bir iki projem var. Her gün Musab'la işe gelirken ofisin ve projelerin dekorasyonları ile ilgili hayaller kuruyorum. Bu da Kırmızı Minder'e yeniden dönmek için en ideal zaman demek!

İlk fotoğraf beni ablamla ranza savaşları yaptığımız günlere götüren, her ne kadar bir kızım bir de oğlumun olması harika olsa da iki kızım olsaydı bu ranzadan yapardım dedirten Living etc dergisinden bir sayfa. Çocukken kendimize ait bir alan olması o kadar özel gelirdi ki battaniyelerle alt katı kapatıp oyunlar oynamak dünyanın en zevkli oyunu olurdu bir anda. Perdelerimiz olsaymış kocaman battaniyeleri taşımaktan kurtulurduk demek ki...

Comments