Previous month:
September 2008
Next month:
November 2008

Düzenliyim, Düzenlisin, Düzenli

Her sabah birbirine karışan ayakkabılar için bulduğumuz ve her dolabı açtığımızda bizi mutlu eden çözüme Ikea’nın basit bir rafında rastladık. Eşya düzenleme bölümündeki raflarda karşımıza çıkan Komplement ayakkabı kutuları ve dağınık çanta dolabına son veren Vacker ile daha düzenli dolaplara sahip olmak artık daha kolay.


Kule Ev

Ekim dergilerinde rastladığımız en sıradışı mekanlardan biri: Home Art‘ta tanıtılan, Bodrum’da aslında Gözlem kulesi olarak inşa edilen ev.


Kek Standları İçin Yeni Kullanım Alanları


Living etc.

Kek standınızı emekliye ayırmaya karar verdiğinizde kendisi için yeni bir görev bulabilirsiniz. Banyoda her gün kullandığınız eşyalarınız ya da yatak odanızdaki mücevherleriniz bir standın üzerinde şüphesiz daha şık duracaktır. Standınızı ayrıca yemek masasında dekor olarak kullanabilir, ev kapınızın yanındaki aynanın önüne koyup faturaları düzenleyebilir veya fotoğraflarınız için küçük bir sergi alanı haline getirebilirsiniz.


Mulberry Home

Daha çok çantaları ile tanınan İngiliz Mulberry’nin ev yaşamına yönelik hazırladığı kumaşlar, koltuklar ve aksesuarlar İngiliz malikanelerinden birinde yaşıyormuş hissi uyandırıyor. Minimalizm bitti, yaşasın maximalizm diyenler için Mulberry Home iyi bir seçim.

Mulberry Home, Türkiye distribütörü: Interio, Mim Kemal Öke cad. ikizler apt. 18/3 nişantaşı, 0212 343 16 16


Ottobre

Finlandiyalı kadın ve çocuk dikiş dergisi Ottobre‘nin sonbahar sayısı yine birbirinden güzel tasarımlarla dolu. İngilizce dahil 5 farklı dilde yayın yapan ve dünyanın her yanına üyelik sistemiyle sayılarını ulaştıran derginin kız, erkek çocukları ile bebeklere yönelik tasarımları içeren çocuk sayısından seçtiklerimiz: